Centrum pasivního domu vypsalo nové kurzy pro energetické manažery, které se budou konat od září do konce listopadu 2026 v Praze, v případě velkého zájmu bude také vypsán kurz v Olomouci.
Odkaz na přihlášení: https://www.pasivnidomy.cz/kurzy-pro-odborniky/ .